n856395

Aktualności

Podpisanie umowy na wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na realizację inwestycji pn. ''Budowa systemów bezpieczeństwa energetycznego na terenie Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni''.
Wstecz
1_

Umowa z AMW podpisana!

W ostatnim czasie podpisaliśmy umowę na wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na realizację inwestycji pn. "Budowa systemów bezpieczeństwa energetycznego na terenie Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni".

 

AMW to uczelnia publiczna, założona w 1922 roku. W swojej ofercie posiada przede wszystkim kierunki związane z nawigacją, mechaniką morską oraz obronnością. Od lat dwudziestych ubiegłego wieku wpisuje się w historię morskiego szkolnictwa wojskowego.

 

Zadaniem Industrii będzie opracowanie koncepcji oraz dokumentacji projektowo-kosztorysowej, a następnie pełnienie zadań związanych z pełnobranżowym nadzorem autorskim w toku realizacji inwestycji. Dokumentacja będzie obejmować modernizację sieci elektroenergetycznej wewnętrznej, agregaty prądotwórcze oraz OZE wraz z magazynami energii.

 

Przedmiotowa inwestycja ma służyć zwiększeniu łącznego bezpieczeństwa energetycznego i pożarowego Akademii Marynarki Wojennej oraz powinna przyczynić się do optymalizacji zużycia energii elektrycznej i obniżenia łącznych kosztów zużycia energii elektrycznej.

 

Mimo, iż czeka nas trudne zadanie, jesteśmy pełni entuzjazmu, energii i zapału do pracy!

 

📸 Fot. Krzysztof Miłosz, AMW

21_34
Biuro:

tel. (+58) 554 81 96

fax. (+58) 551 18 57

E-mail:

biuro@ibg.gda.pl