n856205

O nas

Industria to grupa wyspecjalizowanych spółek, skupiających specjalistów z obszarów architektury, technologii, konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych oraz urbanistów i projektantów branży drogowej. Naszą kadrę zarządzającą stanowią absolwenci najlepszych polskich i europejskich uczelni. Posiadamy stopnie naukowe w dziedzinach budownictwa, architektury, nauk medycznych, inżynierii środowiskowej, elektrotechniki, elektroniki i telekomunikacji.

Przewiń niżej

Komplementarność usług

Nasza firma powstała w celu zapewnienia kompletnej oferty usług projektowych i doradztwa budowlanego, co oznacza, że nasze projekty obejmują wszystkie branże. Mamy na swoim koncie około trzystu wybudowanych obiektów o zróżnicowanym stopniu skomplikowania zarówno w kraju, jak za granicą. Specjalizujemy się szczególnie w projektowaniu budynków szpitalnych oraz obiektów petrochemicznych.

 

19
lat w branży
200
pracowników
600
inwestycji
560
zadowolonych klientów

 

Obecnie nasz zespół składa się z ponad 200 inżynierów dysponujących wymaganymi uprawnieniami. Komunikujemy się w 7 językach, a nasze biura znajdują się w 2 lokalizacjach w Polsce: w Gdańsku oraz w Łodzi, dzięki czemu jesteśmy bliżej naszych Zamawiających i Partnerów. Dbając o ciągły rozwój, współpracujemy przy realizacjach wspólnych projektów rozwojowych z uczelniami wyższymi, instytucjami badawczymi oraz szeroko rozumianym przemysłem.

Skontaktuj się z nami
Biuro:

tel. (+58) 554 81 96

fax. (+58) 551 18 57

E-mail:

biuro@ibg.gda.pl