n856395

Aktualności

Edukacyjne Targi Kariery EDU OFFSHORE WIND odbyły się 14-15.03.2023 w hali AMBEREXPO w Gdańsku.
Wstecz
targi 1

Targi EDU OFFSHORE WIND

Targi edukacyjne EDU OFFSHORE WIND na których mieliśmy okazję reprezentować firmę dobiegły końca, a więc przyszedł czas na podsumowanie!

 

Były to dwa dni niezwykle intensywnych warsztatów, wykładów, paneli dyskusyjnych I debaty oksfordzkiej, które na długo zapadną wszystkim w pamięci. Wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem młodych, świadomych swojej przyszłości ludzi, bowiem obecnych było ponad 5 tys. uczniów z ponad 100 szkół ponadpodstawowych!

 

Głównym organizatorom Targów, czyli przedstawicielom Pomorskiej Platformy Rozwoju Morskiej Energetyki Wiatrowej na Bałtyku wraz z Międzynarodowymi Targami Gdańskimi SA oraz AmberExpo chcielibyśmy podziękować za zaangażowanie i trud włożony w to, aby targi przebiegły pomyślnie.

 

Jako biuro wielobranżowe uwielbiamy dzielić się wiedzą. Dbając o ciągły rozwój, współpracujemy przy realizacjach wspólnych projektów rozwojowych z uczelniami wyższymi, instytucjami badawczymi, szeroko rozumianym przemysłem czy branżą offshore.

 

Na targach została zaprezentowana przez nas kompleksowa oferta kariery, a walor edukacyjny zapewniły nasze eksponaty jak chociażby drukarka 3D czy symulator VR.

 

Już nie możemy doczekać się, aby za rok móc ponownie wziąć udział w wydarzeniu takim jak to!

 

Poniżej prezentujemy zdjęcia z minionego wydarzenia

targi 1targi 2targi 4IMG_8059IMG_8061IMG_8012IMG_8079targi 3
Biuro:

tel. (+58) 554 81 96

fax. (+58) 551 18 57

E-mail:

biuro@ibg.gda.pl