n856395

Aktualności

Wstecz
PROCADEXPO 4

Październik 2023 - podsumowanie wydarzeń branżowych

Październik obfitował w wiele wydarzeń branżowych, w których mieliśmy przyjemność brać udział.

Były to m.in.:

 

  • BALTEXPO Międzynarodowe Targi Morskie i Konferencje

Obiekty hydrotechniczne stanowią coraz większą część naszego portfolio, a za cel obieramy sobie kolejne realizacje z tego zakresu. Udział w targach był dla nas okazją do licznych spotkań i rozmów, wymiany wiedzy i doświadczeń z przedstawicielami branży morskiej. Podczas Dni Kariery, które odbyły się trzeciego dnia poznaliśmy mnóstwo młodych ludzi wiążących swoją przyszłość z tą dziedziną, być może część z nich wkrótce dołączy do naszego zespołu 😊 Z targów wyszliśmy zainspirowani najnowszymi trendami i technologiami, gotowi do pokonywania kolejnych milowych kroków w projektowaniu dla firm z branży morskiej.

 

  •  PROCAD Expo +

To konferencja, która w tym roku zgromadziła ponad 500 uczestników – projektantów, inżynierów i przedstawicieli firm. Bardzo ciekawe prelekcje pozwoliły nam złapać kilka nowych pomysłów, które na pewno wdrożymy w swojej pracy. Świetnie też było spotkać się z ludźmi z branży i porozmawiać o rozwoju BIM w Polsce.

Nasz BIM manager podzielił się z uczestnikami konferencji wiedzą na temat: „Jak zbierać wartościowy customer feedback w świecie projektowym?” Mamy nadzieję, że dzięki temu wystąpieniu zainspirowaliśmy innych do stawiania większego nacisku na komunikację z klientem i na zbieranie wartościowych informacji zwrotnych.
Dodatkowo mieliśmy okazję zaprezentować model VR projektowanego przez Industrię laboratorium, a nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem gości konferencji.

 

  • VIII edycja konferencji „Szpital XXI wieku”

Powyższa konferencja stanowiła okazję do spotkania z praktykami, którzy na co dzień zajmują się projektowaniem i organizacją obiektów służby zdrowia. Prelegenci połączyli swoją teoretyczną wiedzę na temat funkcjonowania placówek medycznych z prezentacją praktycznych rozwiązań, opierając się na własnym doświadczeniu. Jednym z prelegentów, który podzielił się swoją wiedzą i praktyką, był dr. Maciej Matłok z naszej firmy i+med, specjalizującej się w projektowaniu obiektów służby zdrowia. Przedstawił wykład zatytułowany: "Wyzwania efektywności energetycznej w projektowaniu nowoczesnych obiektów medycznych na XXI wiek".

BALTEXPO 1BALTEXPO 2BALTEXPO 3BALTEXPO 4PROCADEXPO 1PROCADEXPO 2PROCADEXPO 3PROCADEXPO 4
Biuro:

tel. (+58) 554 81 96

fax. (+58) 551 18 57

E-mail:

biuro@ibg.gda.pl