n856395

Aktualności

W kategorii ''Obiekty Zdrowia'' I miejsce przyznano najnowszemu obiektowi Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie, który powstał we współpracy z VAMED. 
Wstecz
Kryształowa Cegła USK 1

Nasz wieloletni projekt zdobywa 1 miejsce w Konkursie ''O Kryształową Cegłę''!

To niesamowite uczucie, widzieć jak budynek, przy którym pracowaliśmy, zdobywa uznanie międzynarodowych ekspertów. Dlatego bardzo miło nam ogłosić, że nasz wieloletni projekt wygrał w konkursie "O Kryształową Cegłę"! 

 

W kategorii "Obiekty Zdrowia" I miejsce przyznano najnowszemu obiektowi Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie, który powstał we współpracy z VAMED. Jest to jeden z największych tego typu szpitali w Polsce, wyposażony m.in. w zintegrowany blok operacyjny, pracownię endoskopową, ośrodek radioterapii, zakład medycyny nuklearnej oraz szpitalny oddział ratunkowy.

 

Konkurs "O Kryształową Cegłę" nagradza najlepsze inwestycje budowlane, które w znacznym stopniu przyczyniły się do poprawy jakości budownictwa i architektury regionów Europy Wschodniej. Dzięki takim wyróżnieniom czujemy, że nasza praca nie tylko przynosi korzyści społeczeństwu, a także ma realny wpływ na otaczające nas środowisko i infrastrukturę. Zobaczcie sami, jak prezentuje się budynek szpitala na tle miasta!

 

Jesteśmy w stanie projektować obiekty zdrowia na najwyższym poziomie dzięki wiedzy i doświadczeniu technologów medycznych z I+med. Jeśli jesteście ciekawi innych realizacji, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i zapoznania się z ofertą Industrii

 

Źródło zdjęcia głównego: www.spsk1.lublin.pl

Samodzielny_Publiczny_Szpital_Kliniczny_nr_1_w_LublinieSamodzielny_Publiczny_Szpital_Kliniczny_nr_1_w_LublinieSamodzielny_Publiczny_Szpital_Kliniczny_nr_1_w_LublinieSamodzielny_Publiczny_Szpital_Kliniczny_nr_1_w_Lublinie
Biuro:

tel. (+58) 554 81 96

fax. (+58) 551 18 57

E-mail:

biuro@ibg.gda.pl