n856395

Aktualności

1 marca wzięliśmy udział w inauguracji studiów podyplomowych na Politechnice Gdańskiej.
Wstecz
IMG_2125-Poprawione-Szum_(1600_x_1200)

Industria patronem strategicznym studiów podyplomowych Morska Energetyka Wiatrowa na Politechnice Gdańskiej!

Na naszych oczach dokonuje się prawdziwa transformacja energetyczna i przemysłowa Polski, a niezależność energetyczna naszego kraju jest ściśle związana z inwestycjami w sektorze offshore oraz OZE, dlatego zaangażowanie naszej firmy we wsparcie idei studiów podyplomowych Morska Energetyka Wiatrowa jest w pełni uzasadnione. Gdańsk, Pomorze, Polska i Europa potrzebują niezliczonej liczby specjalistów inżynierów, którzy stale podnosząc swoje umiejętności i kompetencje wzmocnią cały polski sektor offshore - począwszy od biur projektowych, poprzez firmy wykonawcze, serwisujące czy inwestujące w tym obszarze.

 

Na uroczystej inauguracji IX edycji studiów prezes Włodzimierz Werochowski mówił:

"Jako patron IX edycji studiów Morska Energetyka Wiatrowa chcemy nie tylko wspierać, ale i inspirować. Nasza współpraca zakłada aktywny udział w kształceniu przyszłych kadr dla branży, poprzez dostarczanie wiedzy praktycznej i motywowanie do innowacji. Skupimy się na obszarach, w których się specjalizujemy, czyli m.in. na informatyzacji offshore'u, optymalizacji rozwiązań konstrukcyjnych".

 

To Politechnika Gdańska wykształciła większość inżynierów Industrii, w tym jej założycieli, którzy każdego dnia wykorzystują swoją wiedzę dla wyznaczania pionierskich rozwiązań w najbardziej wymagających obszarach przemysłu, medycyny, energetyki czy informatyki. Dlatego swoją wiedzą i doświadczeniem budowanym przez ponad 20 lat funkcjonowania Industrii w wymagającym otoczeniu rynkowym Polski, krajów basenu Morza Bałtyckiego i Europy Centralnej, chętnie wspieramy i będziemy wspierać tego typu inicjatywy.

IMG_2137-Poprawione-Szum_(1600_x_1200)IMG_2125-Poprawione-Szum_(1600_x_1200)IMG_2175-Poprawione-Szum_(1600_x_1200)
Biuro:

tel. (+58) 554 81 96

fax. (+58) 551 18 57

E-mail:

biuro@ibg.gda.pl