n856395

Aktualności

Wstecz
Zdjęcie na LI

O energetyce wiatrowej w gronie ekspertów

Industria, jako wielobranżowy zespół do zadań specjalnych, działa przy realizacji wielu obiektów o kluczowym znaczeniu. Stale też rozwijamy się i poszerzamy swoje horyzonty uczestnicząc w specjalistycznych, branżowych wydarzeniach, także tych o zasięgu międzynarodowym.

 

W minionym, bardzo aktywnym dla nas tygodniu, pojawiliśmy się na 2. Międzynarodowych Warsztatach Morskiej Energetyki Wiatrowej. Wydarzenie to, które skupiło 50 uczestników, a w tym łącznie 19 ekspertów z 6 krajów było okazją do przyjrzenia się tematowi przewodniemu pod względem różnych aspektów transformacji energetycznej. Od zarządzania projektami w tym zakresie, produkcji, instalowania i użytkowania niezbędnych urządzeń (oraz dobrych praktyk), przez znaczenie nadzoru nad jakością, certyfikacji i akredytacji, aż po zarządzanie ryzykiem i inne. 

 

Eksperci, w gronie których znalazł się prezes zarządu Industria Włodzimierz Werochowski, omówili również kluczowe aspekty związane z kwestiami finansowymi i technologicznymi oraz trendami definiującymi przyszłość. A ta, dzięki konkretnemu zaangażowaniu, może okazać się bardzo obiecująca, prowadząc nas prosto do budowy farm na morzu.

 

 

Biuro:

tel. (+58) 554 81 96

fax. (+58) 551 18 57

E-mail:

biuro@ibg.gda.pl