n856395

Aktualności

Z dumą ogłaszamy, że Industria została uhonorowana podczas jubileuszowej X edycji Nagrody PASCAL!
Wstecz
nagroda_pascal_Industria

Industria wyróżniona podczas X edycji Nagrody PASCAL

Podczas wydarzenia branżowego Dni Profesjonalistów: Forum Wentylacji – Salon Klimatyzacja, jury ogłosiło zdobywców prestiżowej nagrody przyznawanej przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja.

 

Jej ideą jest podkreślenie istotnej roli inżynierów branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej w procesie projektowym i stanowi uznanie dla osób i firm, które promują myśl inżynierską, prezentują wybitne koncepcje oraz wyznaczają dobre wzorce. Nagroda honoruje również najlepsze biura projektowe za ich dynamizm, dopasowanie do potrzeb inwestora oraz elastyczną formę pracy.

 

W roku 2022 nasz projekt Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka został po raz pierwszy nominowany w tym konkursie, co stanowiło dla nas inspirację do kontynuacji pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami. Nasze dążenia w tej dziedzinie zaowocowały tegorocznym wyróżnieniem dla projektu Centrum Badawczo-Rozwojowego Usług Laboratoryjnych w Obszarze Odkrywania i Rozwoju Leków Selvita. To już drugie wyróżnienie dla tego projektu, po wcześniejszym konkursie Polska Architektura XXL.

 

Możecie zapoznać się z realizacją tego projektu na naszej stronie. 

 

Fot. z wydarzenia: Jarosław Kąkol

Biuro:

tel. (+58) 554 81 96

fax. (+58) 551 18 57

E-mail:

biuro@ibg.gda.pl