n856395

Aktualności

Połowa grudnia już za nami, ale my cały czas żyjemy jesienną akcją rowerową „Kręć kilometry dla Gdańska”, w której Industria zdobyła 3. miejsce w kategorii średnich firm!
Wstecz
Krec_kilometry_Gdańsk

Industria na podium w XI edycji kampanii ''Kręć kilometry dla Gdańska''

„Kręć kilometry dla Gdańska” to coroczna kampania społeczna, której celem jest motywacja mieszkańców miasta do regularnej aktywności w okresie jesiennym, a także promocja zdrowego i ekologicznego trybu życia.

 

Sport jest nieodłączną częścią naszej firmy, a kolarstwo w szczególności. Nie dziwne więc, że aż 65 osób zdecydowało się wziąć udział w XI edycji gdańskiej kampanii rowerowej. Tegoroczne wydarzenie było prawdziwym wyzwaniem ze względu na trudne warunki pogodowe, ale nasz zespół nie dał się zniechęcić. Wręcz przeciwnie – wykręciliśmy nasz rekord! Wszyscy zasługują na owacje na stojąco, ale w pamięć najbardziej zapadają te wycieczki, które porządnie dały w kość. Dlatego warto tutaj wspomnieć o dwóch szczególnych trasach.

 

Nieco zapomniany „niebieski szlak” jest właśnie jedną z nich. 87-kilometrowa trasa ciągnąca się przez cały Trójmiejski Park Krajobrazowy, od Gdańska Matarni do Wejherowa, okazała się nie lada wyzwaniem. Planowana na 4,5 godziny podróż ostatecznie, w warunkach jesienno-zimowych, zajęła 6 godzin i wymagała siły, hartu ducha i wiele cierpliwości. Szlak bardzo zróżnicowany, pełny wzniesień (przewyższenie średnio ponad 1 metr!) był prawdziwym testem wytrzymałości.  Mimo chwil niepewności dotarliśmy od wyznaczonej mety z ogromną satysfakcją. Jaki wniosek wyciągnęliśmy? Nie można nastawiać się, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a na swojej drodze można napotkać wiele niespodziewanych przeszkód. Jednak z dobrym nastawieniem i efektywną współpracą osiągnięcie celu zawsze jest możliwe.

 

Niespodziewane zimowe warunki zaskoczyły nas również na innej wyjątkowej trasie. Ciągnąca się na 90 kilometrów przez Pruszcz Gdański, wzdłuż Wisły, przez Świbno droga niemalże przez cały czas pokryta była śniegiem. Mimo niskich temperatur pogoda i widoki rozpieszczały, a wiatr wiejący w plecy tylko zachęcał do jechania. Do tego puste szosy i świeża warstwa śniegu stworzyły niezapomnianą atmosferę. Kto by pomyślał, że skłoni ona do dołączenia aż dwie rodziny łosi. To, co miało z początku odstraszać i wydawało się, że będzie wymagać ogromu pracy, okazało się jedną z najpiękniejszych tras tej edycji. To wyzwanie rowerowe dało nam ogromną motywację do aktywności w bardzo niesprzyjających warunkach, a nawet zachęciła do powtórki!

 

Te pozornie niepowiązane szlaki skrywają głębsze lekcje, które uwydatniły prawdziwego ducha #IndustraTeam. Na niebieskim szlaku wzajemna determinacja i współpraca okazały się kluczowe do osiągnięcia celu, podczas gdy trasa przez Świbno pokazała, że warto podążać ścieżką, którą inni uważają za niemożliwą do pokonania. 

 

Tak właśnie działa Industria! Zawsze dążymy do celu mimo napotykanych trudności. To właśnie dzięki wspólnym siłom udało się nam osiągnąć wiele sukcesów i stanąć na podium. Każda osoba dołożyła się do tego wyniku, który z dumą wam możemy zaprezentować! Dziękujemy wszystkim za udział w akcji!

krecimy_kilometry_gdanskkrecimy_kilometry_gdanskB5IMG_20230910_081035krecimy_kilometry_gdanskkrecimy_kilometry_gdanskkrecimy_kilometry_gdanskkrecimy_kilometry_gdanskkrecimy_kilometry_gdanskkrecimy_kilometry_gdanskkrecimy_kilometry_gdansk
Biuro:

tel. (+58) 554 81 96

fax. (+58) 551 18 57

E-mail:

biuro@ibg.gda.pl