n856395

Aktualności

Intensywnie pracujemy nad wieloma projektami i wchodzimy w kolejne etapy realizacji. Jesteście ciekawi naszych postępów? Przygotowaliśmy dla Was mały update projektowy.
Wstecz
Dziennik z budowy Industrii

Dziennik z Budowy Industrii - 11/12.2023

Industria Team nie zwalnia tempa! Intensywnie pracujemy nad wieloma projektami i wchodzimy w kolejne etapy realizacji. Jesteście ciekawi naszych postępów? Przygotowaliśmy dla Was mały update projektowy.

 

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie

 

Lądowisko na terenie Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie otrzymało pozwolenie na użytkowanie! Naszym zadaniem było m.in. doprojektowanie płyty lądowiska nad dachem pierwotnego obiektu, zaprojektowanego przez WARBUD., wraz z komunikacją pionową i poziomą oraz urządzeniami służącymi do jego obsługi.

 

Łódzkie Centrum Toksykologiczne

 

W ramach projektowania Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wraz z końcem roku, uzyskano zgodę na użytkowanie Łódzkiego Centrum Toksykologicznego. Projekt ten realizujemy od 2018 roku, a więc wejście w kolejny etap jego realizacji jest dla nas ogromną satysfakcją!

 

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Włocławku

 

Z końcem 2023 r. wzniesiono nowe budynki Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku w stanie surowym. Będą one jego centralną częścią, składającą się z 6 kondygnacji, zawierającą m.in. pomieszczenia na cele medyczne i pomocnicze, pomieszczenia techniczne i sanitarne dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a także pomieszczenia związane z obsługą lądowiska. Zobaczcie sami, jak przebiegały prace!

 

Slovianka i VISAVIS

 

W ostatnich miesiącach zeszłego roku dwa nasze obiekty komercyjne również mogą pochwalić się wejściem na kolejne etapy. Budynek mieszkalny Slovianka, nasz wielobranżowy projekt budowlany i wykonawczy, otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Z kolei budynek VISAVIS w Łodzi, którego deweloperem jest Baltic Estate, uzyskał pozwolenie na budowę.

 

Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne

 

Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne będzie wkrótce mogło powitać podróżnych! Obiekt otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Dla tej ważnej inwestycji wykonaliśmy prace projektowe wraz z kompletną dokumentacją wykonawczą, a także nadzór autorski. Więcej zdjęć możecie zobaczyć na stronie RESinet.pl.

 

Bądź na bieżąco!

Niezmiernie cieszymy się, że tworzone przez nas projekty konsekwentnie stają się rzeczywistością. Jeśli jesteście ciekawi innych realizacji, to zachęcamy do zapoznania się z nimi na naszej dedykowanej stronie oraz do śledzenia postępów na naszych social mediach

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Włocławku Slovianka i VISAVISRzeszowskie Centrum Komunikacyjne
Biuro:

tel. (+58) 554 81 96

fax. (+58) 551 18 57

E-mail:

biuro@ibg.gda.pl