n856395

Aktualności

Inspirująca inicjatywa mająca na celu wzmocnienie współpracy w ramach Regionu Morza Bałtyckiego.
Wstecz
2

Blue Economy Baltic Forum

Z ogromną przyjemnością dzielimy się informacją o minionym wydarzeniu Blue Economy Baltic Forum, które odbyło się w dniach 1-2 czerwca w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Mieliśmy zaszczyt wziąć udział w tej inspirującej inicjatywie, mającej na celu wzmocnienie współpracy w ramach Regionu Morza Bałtyckiego.

 

Pierwszego dnia w trakcie tzw. pitching session przedstawiliśmy prezentację, skupiającą się na naszym wkładzie w poszukiwanie partnerów do badań i innowacji w obszarze niebieskiej gospodarki. Przedstawiliśmy nasze dotychczasowe doświadczenia oraz plany przyszłej współpracy, mające na celu przyspieszenie rozwoju w tej branży.

 

Inicjatywa minionego wydarzenia odzwierciedla nasze własne przekonania o znaczeniu zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska morskiego. Jesteśmy zobowiązani do kontynuowania naszych wysiłków na rzecz stymulowania innowacji i partnerstw w dziedzinie niebieskiej gospodarki.  
Wszystkim organizatorom i partnerom serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

 

Pozdrawiamy również wszystkich uczestników, a w szczególności RETENCJAPL Sp. z o.o..pl i POMINNO i dziękujemy za inspirujące spotkania i możliwość poszerzenia naszej wiedzy na temat najnowszych trendów i wyzwań. Jesteśmy przekonani, że dzięki takim inicjatywom możemy budować silniejszą współpracę, tworzyć innowacyjne rozwiązania i dążyć do zrównoważonego rozwoju Regionu Morza Bałtyckiego.

21
Biuro:

tel. (+58) 554 81 96

fax. (+58) 551 18 57

E-mail:

biuro@ibg.gda.pl